Bydlete ve svém i nadále

Máte na své nemovitosti zástavní právo, hrozí Vám exekuce nebo dražba? Známe řešení, jak můžete vyplatit své věřitele a přesto se nemuset stěhovat do pronájmu! Oddlužíme Vaši nemovitost vyplacením věřitelů až do výše 70 % z tržní ceny nemovitosti a nabídneme Vám exkluzivní nájemní smlouvu až na 5 let. V této době máte také předkupní právo odkoupit svou nemovitost zpět a to i na hypotéku.

Jaké výhody Vám zpětný leasing přináší?

  • Zachráníme Vaši nemovitost před dražbou
  • Umoříme Vaše dluhy a exekuce, vše vyjednáme s věřiteli za Vás
  • Nemusíte hledat pronájem a stěhovat se
  • Máte jistotu, že po dobu 5 let si můžete svou nemovitost odkoupit zpět.
  • Nájemné Vám stanovíme na pouhé 1 % z kupní ceny

Jak to funguje v praxi? Vzorový příklad:

Řekněme, že rodina Novákova čelí díky problémům v podnikání dluhu ve výši 750 000 Kč. Exekutoři už obstavili jejich účty, zabavili movitý majetek a aktuálně dávají jejich nemovitost v hodnotě 1 500 000 Kč do dražby. Novákovi se ale nechtějí ze svého domu stěhovat. A protože využili našeho zpětného leasingu, ani nemusí!

Jejich nemovitost jsme odkoupili za 70 % tržní hodnoty tedy za 1 050 000 Kč. Z této kupní ceny jsme vyplatili věřitele splacením dlužné částky ve výši 750 000 Kč. Rozdílová částka, tedy 300 000 Kč, byla vyplacena Novákovým, kteří s ní dále mohli jakkoliv disponovat nebo ji použít jako část budoucí kupní ceny. Dále jsme s klienty podepsali nájemní smlouvu na dobu 5 let s výší nájmu 1 % z nákupní ceny nemovitosti. Po tuto dobu mají Novákovi možnost si svou nemovitost opět odkoupit a to i bankovní či nebankovní hypotékou.

I když ceny nemovitostí neustále dramaticky rostou, máme předem stanovenou pevnou hranici nárůstu hodnoty nemovitosti. Naši klienti se tak nemusejí bát, že náhlý výkyv na trhu s realitami by způsobil, že na odkup své nemovitosti už nedosáhnou. Kupní cenu nemovitosti navýšíme první dva roky o 8 %, třetí až pátý rok se jedná o navýšení pouhé 3 %. Za pět let od uzavření zpětného leasingu si tak Novákovi odkoupí svůj dům za 1 012 500 Kč, protože použili volných 300 000 Kč k předplacení svého domu.

Hypotéku, kterou k odkupu nemovitosti uzavřou,
tak potřebují sjednat pouze na 67,5 % původního odhadu nemovitosti!

Máte zájem o zpětný leasing?