Vyřešíme Vaše finanční potíže, protože...

Jsme rychlí

Úvěr Vám schválíme bez zbytečných průtahů. Čerpat tak můžete často už do 24 hodin od podání žádosti. Schválený úvěr také neoddalujeme, ale vyplácíme expres!

Jsme flexibilní

Dobu splatnosti nastavíme přímo na míru. Splácet u nás můžete třeba jen několik měsíců, nebo až 30 let. Kdykoliv můžete svůj úvěr nebo nebankovní hypotéku také předčasně doplatit.

Jsme otevření

Záznam v registru dlužníků u nás nemusí znamenat automatické zamítnutí čerpání úvěru. Vždy posuzujeme jen aktuální možnosti žadatele splácet úvěr. Neklademe také přemrštěné nároky na bonitu žadatele jako je tomu v některých bankovních domech. Umožňujeme také přizvat k úvěru spolužadatele. Tím lze docílit nižší úrokové sazby nebo naopak schválení vyšší částky úvěru.

Jsme solidní

Úrokovou sazbu přizpůsobíme žadateli na míru. Garantujeme úrokovou sazbu od 4 % p.a. pro klienty s malým nebo žádným záznamem v registru dlužníků. Klientům s většími záznamy, v exekuci či před dražbou pak poskytujeme úvěry od úrokové sazby 7 % p.a.

Jsme féroví

Neskrýváme za zády žádné poplatky ani skryté sankce. Zpracujeme pro Vás kompletní nezávaznou kalkulaci poptávaného úvěru a vše Vám podrobně vysvětlíme. Preferujeme přímé jednání s jasným cílem, proto neztrácíme čas s nadbytečným papírováním a nepožadujeme po Vás ani zbytečné podklady.

Jsme tu pro Vás v jakékoliv životní situaci.