Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka vyřeší Vaši složitou finanční situaci i přes nízký příjem nebo záznam v rejstříku dlužníků. Odmítnutí úvěru v bance totiž rozhodně není konečnou na cestě k tomu postavit se finančně opět na vlastní nohy. Ať už máte exekuce, příliš vysoké splátky, nebo jen potřebujete finanční injekci, nebankovní hypotéka je Vaším řešením.

Čerpat můžete do výše 70 % odhadu nemovitosti. Splátky lze rozplánovat až na dobu 30 let. Bez zbytečné byrokracie, papírování, dokládání účelů a navíc s nízkými splátkami podobnými americké hypotéce. Neklademe ani přehnané požadavky na Vaši bonitu. Důležité je, zda jsme schopni splácet. Vysoké nároky na výši Vašeho příjmu dle tabulek jako je tomu mnohdy v bankovních domech, tak u nás rozhodně nečekejte.

Ke každému případu přistupujeme individuálně, proto se nezalekneme ani komplikovaných situací. Překážkou pro přidělení úvěru nemusí být ani exekuce, zástava nebo hrozící dražba. Nebankovní hypotéka je proto ideálním způsobem refinancování pro klienty se záznamem v bankovním registru klientských informací (BRKI) nebo v rejstříku neplatičů.

1

Požádejte nezávazně o nebankovní hypotéku

Požádejte nezávazně o nebankovní hypotéku prostřednictvím kontaktního formuláře a zašlete nám také fotografie nemovitosti, kterou budete ručit.

2

Nemovitost nafoťte

Nemovitost nafoťte kompletně, tedy jak zvenku, tak také každou její místnost zvlášť. Čím detailnější fotodokumentaci dodáte, tím rychleji ji dokážeme odhadnout.

3

Kontaktujeme Vás

Do 24 hodin od zaslání žádosti Vás kontaktujeme a detailně s Vámi probereme naši nabídku.

4

Zpracujeme nabídku

Nabídku zpracujeme kompletně a zcela jasně Vás informujeme o výši poplatků a odměn, úroku a RPSN. Vše obdržíte také písemně v podobě smlouvy, kterou si můžete důkladně pročíst.

5

Rozhodnete se

Nebojte se kvapného rozhodnutí! Doba, kterou strávíte studováním smlouvy, je jen na Vás. Navíc zaručujeme možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od jejího podpisu.

Naše nebankovní hypotéka

  • je vhodná i pro klienty se záznamem v registrech dlužníků (BRKI, CBCB, SOLUS a další)
  • nepožaduje žádné poplatky předem ani neskrývá žádné sankce
  • je ideální pro splacení exekucí, konsolidaci nevýhodných úvěrů, refinancování neúnosné hypotéky, nebo vyplacení zástavy
  • se neptá, k jakému účelu finance potřebujete. Půjčíme Vám bez účelu, pokud prokážete schopnost úvěr splácet. Doložení příjmů je navíc velmi jednoduché. V případě příjmů příliš nízkých je také možné přizvat k úvěru spoludlužníka.
  • nevyžaduje, abyste vlastnili nemovitost osobně (ručit můžete také nemovitostí třetí osoby)
  • nediskriminuje ani rozestavěné nebo nezkolaudované stavby. Ručit u nás můžete jak domy nebo byty, tak také komerčními objekty, chatami, garážemi, pozemky nebo družstevními či městskými byty.
  • se nevyžívá v byrokracii. Expresně Vám nebankovní hypotéku schválíme už do 24 hodin při poskytnutí fotografií nemovitosti.
  • lze nastavit na stejně dlouhou dobu splácení, jako v bankách, tedy až na 30 let
  • se nízkou výší splátek vyrovná nabídkám mnohých bank

Chcete nebankovní hypotéku?