Hypotéka bez registrů - podnikatelský úvěr

Hypotéka bez registrů Vám zajistí finance pro Váš business, aniž by Vám dřívější záznamy v registrech dlužníků házely klacky pod nohy. Stejně jako bankovní domy nahlížíme se souhlasem klientů do jejich do registrů. Nalezený záznam se u nás ale nerovná jasnému odmítnutí poskytnutí úvěru, ale poučení o situaci klienta a cenné informace, jak úvěr nastavit co nejideálněji k jeho aktuální schopnosti splácet.

Neznamená tedy, že s registry vůbec nepracujeme, ale že je oproti bankovním standardům využíváme ve Váš prospěch. Často díky nalezeným informacím zjistíme, že dosáhnete na úrokovou sazbu už 3 % p.a., oproti standardním 6 % p.a., které poskytujeme při závažnějších záznamech v registru. Opožděné platby nebo zesplatněný úvěr tak rozhodně nemusí být překážkou pro výhodné refinancování Vašeho podnikání

Čerpat úvěr můžete do výše 70 % odhadu nemovitosti, kdy důležitá je především Vaše reálná schopnost splácet. Proto nastavíme výši splátek s ohledem na Vaše příjmy i aktuální finanční situaci. Dobu splácení efektivně rozvrhneme až na 30 let. Pomůžeme Vám dostat se z dluhové pasti případným refinancováním nevýhodných úvěrů a vyplacením exekucí. Ke každému případu přistupujeme zcela individuálně a vzájemnou diskuzí najdeme ideální řešení právě pro Vaše podnikání.

1

Požádejte nezávazně o hypotéku bez registrů

Požádejte nezávazně o hypotéku bez registrů prostřednictvím kontaktního formuláře a zašlete nám také fotografie nemovitosti, kterou budete ručit. Do poznámky také uveďte výši případných zástav či exekucí váznoucích na dané nemovitosti

2

Nemovitost nafoťte

Nemovitost nafoťte kompletně, tedy jak zvenku, tak také každou její místnost zvlášť. Čím detailnější fotodokumentaci dodáte, tím rychleji ji dokážeme odhadnout.

3

Kontaktujeme Vás

Do 24 hodin od zaslání žádosti Vás kontaktujeme a detailně s Vámi probereme naši nabídku.

4

Zpracujeme nabídku

Nabídku zpracujeme kompletně a zcela jasně Vás informujeme o výši poplatků a odměn, úroku a RPSN. Vše obdržíte také písemně v podobě smlouvy, kterou si můžete důkladně pročíst.

5

Rozhodnete se

Nebojte se kvapného rozhodnutí! Doba, kterou strávíte studováním smlouvy, je jen na Vás. Navíc zaručujeme možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od jejího podpisu.

Naše hypotéka bez registrů

  • je určená podnikatelům a firmám, kteří využijí poskytnutý úvěr ve svém podnikání
  • je vhodná i pro klienty se záznamem v registrech dlužníků (BRKI, CBCB, SOLUS a další)
  • nepožaduje žádné poplatky předem ani neskrývá žádné sankce
  • je ideální pro splacení exekucí, konsolidaci nevýhodných úvěrů, refinancování neúnosné hypotéky, nebo vyplacení zástavy
  • doložení příjmů je velmi jednoduché. V případě příliš nízkého daňového přiznání je také možné přizvat k úvěru spoludlužníka.
  • nediskriminuje ani rozestavěné nebo nezkolaudované stavby. Ručit u nás můžete jak domy nebo byty, tak také komerčními objekty, chatami, garážemi, pozemky nebo družstevními či městskými byty.
  • se nevyžívá v byrokracii. Expresně Vám hypotéku bez registrů schválíme už do 24 hodin po zaslání domluvených podkladů.
  • lze nastavit na stejně dlouhou dobu splácení, jako v bankách, tedy až na 30 let
  • se nízkou výší splátek vyrovná nabídkám mnohých bank

Chcete hypotéku bez registrů?