Nejčastěji se ptáte

Nebankovní hypotéku lze sjednat pouze při ručení nemovitostí. Nemovitost ovšem může poskytnout také třetí osoba. V tom případě není nutné být přímo vlastníkem zastavené nemovitosti.
Můžete. Úvěrovou a zástavní smlouvu musí ovšem podepsat oba manželé.
Ano, za předpokladu že nesplacená část úvěru nepřesahuje 70 % hodnoty nemovitosti. V případě vyššího zůstatku je možné situaci řešit individuálně. Kontaktujte nás prosím pomocí kontaktního formuláře.
Samozřejmě. Jestliže doložíte schopnost úvěr splácet a zároveň nepřekročíte schválenou výši možné dlužné částky můžete půjčku získat i přes záznam v registru dlužníků.
Ano, jsme tu od toho, abychom Vám v nelehké životní situaci maximálně pomohli. Zvládneme dražbu nejen odvrátit, ale také vyplatíme Vaše exekuce až do výše 70 % odhadu nemovitosti. Ke každé takové situaci přistupujeme zcela individuálně. Kontaktujte nás prosím pomocí kontaktního formuláře a podrobně probereme Vaše možnosti.
Ano. Je ovšem třeba před prodejem úvěr doplatit.
Příjmy dokazovat nemusíte, pokud žádáte o podnikatelský úvěr a máte v úmyslu peníze využít ve svém businessu. V případě spotřebitelského úvěru příjem dokládáte vždy, lze ovšem žádat o úvěr i s nízkým příjmem. K úvěru je ale možné přizvat spoludlužníka, který doloží svůj příjem namísto Vás.
Ano. Akceptujeme všechny doložitelné příjmy včetně těch plynoucích z pracovních smluv na dobu určitou.
Ano, poskytujeme úvěr i v případě odkupu. Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář.
Ano! Banky si často z nestandardními možnostmi svých klientů nechtějí nebo neumějí poradit, my jsme flexibilní a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Proto u nás na druhu nemovitosti nezáleží. Ručit můžete prakticky všemi nemovitostmi včetně nebytových prostor, rozestavěných a nezkolaudovaných domů nebo družstevních a městských bytů.
Skutečně nebudete. Neúčtujeme dokonce ani odhad Vaší nemovitosti. Platby předem, zálohy a skryté poplatky nemají ve férovém finančním jednání co dělat, proto se jich u nás nemusíte obávat.
Žádné sankce při předčasném splacení úvěru u nás nečekejte, účtujeme jen fakticky vynaložené náklady na poskytnutí úvěru. Refinancovat svůj úvěr můžete kdykoliv dle svého uvážení a to bez udání důvodu. V zájmu zkvalitnění našich služeb bychom ovšem byli rádi, kdybyste nám důvod sdělili.

Máte další dotazy?